Školenie | Rockwell Automation distributor | ControlTech

Tlak na personál v priemysle je väčší než kedykoľvek predtým. Aplikácie, ktoré musia produktívne konštruovať, obsluhovať a udržiavať, sú vzájomne prepojenejšie a komplexnejšie. Rozšírili sa pracovné úlohy a zodpovednosti, ktoré vyžadujú rôznorodejšiu škálu schopností. Starší pracovníci naviac postupne odchádzajú do dôchodku a na príslušných pozíciách tak vznikajú medzery v schopnostiach a znalostiach. Tieto problémy môžeme pomôcť riešiť tým, že vám poskytneme školenia presne v mieste a čase, kde a kedy ich budete potrebovať.

Či už ide o e-learningové kurzy a kurzy vedené inštruktormi, certifikované programy alebo pracovné stanice pre školenia, poskytujeme celú škálu príležitostí, ktoré pracovníkom umožňujú učenie, výcvik a rast. Naša ponuka školení rieši problémy pracovníkov aj zamestnávateľov s nedostatočnou kvalifikáciou.

 

E-learningové kurzy

Naše e-learningové kurzy zaisťujú flexibilitu a pohodlie vlastného tempa a smerovanie výuky v okamžiku a mieste, kde ich najviac potrebujete. Naše e-learningové kurzy spracujú celú radu základných tém vzťahujúcich sa k jednotlivým produktom. Zaistia vám prvotriedne riešenie online školení priamo vo výrobnom závode, alebo tam, kde to najviac potrebujete.

Každý učebný modul obsahuje rôzne činnosti, simulácie softwaru a názorné videa, ktoré upevňujú metodiku školení. Školiace kurzy možno vypracovať na ktoromkoľvek tablete či stolnom počítači s prehliadačom Chrome, Safari, Internet Explorer, Edge alebo Firefox. Obsah kurzu je počuť prostredníctvom hovoreného slova a zároveň možno zobraziť jeho prepis.

 

Vzdialené školenie

Znížte náklady na školenie, ušetrite čas a implementujte efektívnejšie využitie vašich investícii do vzdelávania.

Štandardná agenda školenia v online formáte k dispozícii pre vybrané kurzy (Logix a Software). Kombinácia prednášok a praktických cvičení s pomocou pracovných staníc s kamerami posilnia koncept učení. K dispozícii z akéhokoľvek miesta a navrhnuté flexibilne a na mieru podľa vášho rozvrhu, kde jediným nástrojom ktorý potrebujete je webový prehliadač.

 

Kurzy vedené inštruktormi

Široké spektrum voliteľných kurzov vyškolí vašich zamestnancov v odbore technológií Rockwell Automation. Kurzy sú zostavené tak, aby odpovedali konkrétnym pracovným funkciám a sú zamerané na príslušné pracovné úlohy. Kurzy sú otvorené pre všetkých účastníkov a konajú sa v sídlach zastúpení spoločnosti Rockwell Automation alebo priamo na Vašom pracovisku.

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. pre získanie bližších informácii, harmonogramu nadchádzajúcich kurzov, vrátane podmienok pre objednanie.