Home | Rockwell Automation distributor | ControlTech

Aktuálne TOP riešenia

Rýchla a spoľahlivá bezdrôtová sieť od ProSoft Technology

Priemyslový Hotspot rady RadioLinx 802.11n (RLXIB-IHN) je vysokorýchlostný radiomodem určený do priemyselného prostredia, ktorý plní úlohu bezdrôtového Ethernet prepínača (switch). Výhodou tohto riešenia nie je len možnosť spojenia inak nedostupných miest, ale aj možná náhrada klasickej kabeláže, rýchle a jednoduché rozšírenie súčasných sietí a s tým spojená úspora nákladov na nákup a vedenie kabeláže, či prípadné výpadky z dôvodu poškodenia.

Solomon

Kinetix 5100

Nový servopohon Kinetix 5100 má široké možnosti použitia. Zvlášť vhodný je pre malé a stredne veľké aplikácie, ktoré vyžadujú efektívne servoriadenie. Meniče Kinetix 5100 majú štandardné vstupy a výstupy, rôzne režimy ovládania, funkciu STO (odpojenie točivého momentu motoru) a duálny port EtherNet/IP. Ďalšou výhodou je možnosť zvoliť samostatné ovládanie bez riadiaceho systému, riadenie cez Micro800 alebo systémy Logix. Automatické ladenie znižuje potreby a čas na uvedenie do prevádzky.

produkt 1

Optické závory s komunikáciou po bezpečnom EtherNet/IP

Priame pripojenie závor 450L na bezpečný EtherNet/IP prináša nesporné výhody pri inštalácii a konfigurácii. Závory jednoducho pripojíte cez decentralizované komunikačné karty 450L-ENETR do bezpečnostného PLC Compact GuardLogix, či GuardLogix. Všetko ostatné už možno pohodlne konfigurovať v software Studio 5000 Logix Designer®, pre ktoré sú k dispozícii Add-On profily.

optické závory

Dynamix

Hľadáte cestu ako lepšie ochrániť Vaše investície do strojných zariadení? Radi by ste minimalizovali riziko ich neplánovaných odstávok? Firma ControlTech spoločne s Rockwell Automation predstavuje riešenie v podobe pokročilého monitorovania strojov pomocou komplexnej diagnostiky vibrácií a zvodových prúdov. Systém určený pre ich analýzu sa nazýva Dynamix.

Dynamix